HAKKIMDA

Ben insanların kendilerine sormadıkları soruları sorarım. Kendilerine hiç bakmadıkları gibi bakmalarını isterim. İç seslerine inanmalarını söylerim. Bazen sıkışıp kaldığımız yerler vardır, oradan çıkmaları için yardım ederim. Hayallere ulaşmak zor sanılsa da aslında sadece inanmak ile adım atmış oluruz.

Neslihan Yanc

1994 yılında başlayan profesyonel iş yaşamı sürecinde, tasarımcı olarak başladığı mesleğini bir çok tekstil firmasında sürdürürken eğitimlerine devam etmis, öğrenmenin sonu olmadığına inanmış biri olarak halkla ilişkiler ve sanat eğitimini İstanbulda tamamlamıştır. 2002 yılında yerleştiği Danimarka’da da eğitimine devam etmiş psikoloji ve sanat alanında eğitim aldıktan sonra University College Lillebaelt de Yüksek Pedagogluk eğitimini almıştır. Yüksek Pedagog olarak bir çok kurumda çalışmaya devam etmektedir. Aldığı bütün eğitimleri bir kapta birleştirerek komple bir çalışma sunmak, sonuca odaklı çalışmalar yapmak öncelikli hedefidir. İnsanın mukemmelliğine olan inanci, isterler ise herkesin herşey olabileceğine olan inancı ile bir cok danışanı ile harika başarılara imza atmasına neden oldu. Kişiye özel çalışmalar hazırlayıp, eğitimci, danışman ve profesyonel koç olarak hizmet vermektedir. Bireysel danışmanlık, is dünyasına liderlik ve var olmak üzerine eğitimler vermekte ve oğrenci koçluğu yapmarak hızmet vermekte.

Master Coach Akademy de sertifikalı Profesyonel Master Koçluk Programını tamamlamıştır. Aldığı Pedagoglık eğitimde uzmanlaştığı alanları koçluk faaliyetlerinde başarılı bır şekilde kullanması ile bugüne kadar onlarca insanında sağlıklı bir şekilde kilo vermesine yardımcı olmuş uzman bir diyet koçudur. Mucizeyi önce kendisi için yaratmalı insan felsesini hayat amacı edinmiş bunda da başarıya ulaşmıştır. İki çocuk annesi olmanın kattığı harika deneyimler için teşekkür etmeyi bilmenin onemini kavramış bir anne. Spordan vazgeçemeyen pilates, yoga ve boks ile yakın ilgili olmasının hayatına kattıgı enerjisi için mutlu olan bir kadın.